[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? Don't know where to ask? ? ? » Сколівські Бескиди. Мандрівка у Комарницькі гори з Нижнього
Сколівські Бескиди. Мандрівка у Комарницькі гори з Нижнього
skole-podobovoДата: Неділя, 12.08.2018, 19:33 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 484
Репутація: 0
Статус: Offline
Сколівські Бескиди. Мандрівка у Комарницькі гори з Нижнього Синьовидного, до скельного комплексу під горою Пожерниця. Ночівля на березі річки Стрий. Захід сонця.Пісню "Скажи мені" виконує Руслана. Використано фрагменти з відео



Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: Субота, 15.09.2018, 14:56 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 484
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже люблю активний відпочинок. Боженька в неділю послав дуже чудову погоду і я вирішила нею скористатися. І ні граминки не пошкодувала. Маршрут цього разу полягав в напрямку Сколе, а точніше в сторону водоспада Кам'янка, що знаходться в Карпатах.
Сам водоспад знаходиться в межах Нацiонального природного парку "Сколiвськi Бескиди". Дорога веде вздовж річки Кам’янка до мосту, де стоїть вказівник до джерела з мінеральною водою. Джерело знаходиться в кількох метрах від мосту. За своїми властивостями вода з цього джерела дуже схожа з відомою Трускавецькою «Нафтусею». Через це вживати цю воду потрібно лише в лікувальних та профілактичних цілях.
Дорога до водоспаду дуже мальовнича. Водоспад Кам’янка утворився в проломі гірського хребта. Води водоспаду велично спадають з масивних кам’яних брил.
Далі за водоспадом розташованан чудова галявина, де можна відпочити та посмажити шашлик.
Навпроти галявини через дорогу знаходиться Журавлине озеро, його ще називають мертвим. Свою назву озеро отримало через те, що має дуже холодну воду, яка насичена сірководнем. Через те, що у воді багато сірководню риба в цьому озері не водиться. Місцевість навколо озера болотиста, а береги його покриті мохом. З озера бере початок потічок, який впадає у річку Кам’янка. Навколишні ліси та саме озеро чарують своєю красою.
Всім раджу відвідати ці місця. Гарний відпочинок я вам обіцяю. Вражень буде просто джуе багато. Карпати...вони просто неймовірно красиві свєю загадковістю та величчю.


Прикріплення: 3717489.jpg (156.1 Kb)


Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
skole-podobovoДата: П`ятниця, 26.05.2023, 17:12 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 484
Репутація: 0
Статус: Offline
СТРИЖКА ОВЕЦЬ НА ПОЛОНИНІ / ЖЕНЕМО ОТАРУ ПЛАЄМ НА ПРОДАЖ / НАЙШОВ ПІДКОВУ



Агротуризм в Карпатах / тел. 0972972472 , 0951212632
 
Форум - Стрийського району (Сколівського) » Балачки навколо Сколе » Не знаєте де запитати ? ? ? Don't know where to ask? ? ? » Сколівські Бескиди. Мандрівка у Комарницькі гори з Нижнього
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Текст повідомлення:
Код безпеки:

Немає родини/знайомих/друзів в Карпатах. А є бажання відвідати ці мальовничі куточки? Відпочиньте, від шуму та метушні міста. Просто приїжджайте до нас